Opinie o Nas


» przeczytaj wszystkie opinie

O nas

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą, która kładzie duży nacisk na rzetelność i przejrzystość... STOP!!!


Pewnie nie to chciałeś przeczytać?!


Zacznijmy jeszcze raz:


Cześć!

Mam na imię Szymon i mówią mi tutaj Prezes. Od kiedy pamiętam nasza rodzina była kojarzona przez lokalną społeczność z ptakami, miłość do nich jest u nas bardzo mocno zakorzeniona. Mój dziadek, który na drugie imię ma Franciszek jest protoplastą i pożywką naszych zamiłowań do zwierząt. Z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi związany jest już od 60 lat i pochłania go to bez reszty. Gdy miałem zaledwie 4 lata mój tata założył firmę Karma Mix, która jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się produkcją karmy dla gołębi pocztowych. Dzieciństwo spędziłem biegając po magazynach ze zbożem, jeżdżąc do lokalnych skupów zbóż- a na nich znałem się jak mało kto w tak młodym wieku.

Firma Karma Mix rosła na tyle, na ile tata chciał - nigdy nie pragnął za wiele, tylko tyle by Nam wystarczyło. Jeździliśmy co roku na Ogólnopolskie Wystawy Gołębi Pocztowych. Ostatnią była ta felerna w roku 2006, gdy doszło do katastrofy budowlanej. Tylko w naszym boksie nikt nie zginął (stoisko mieściło się na środku hali w głównym ciągu komunikacyjnym). Uznaliśmy to za znak i początek zmian. Nasze oczy zwróciły się na potrzeby żywieniowe ptaków egzotycznych. Wyznaczyliśmy nowe standardy i z biegiem czasu zdobyliśmy uznanie hodowców.

W pewnym momencie doszło do sytuacji, w której zamówienia telefoniczne przerosły nasze fizyczne możliwości. Idąc za głosem rozumu otworzyliśmy nowy dział firmy. Jej powstanie i opiekę nad nią wziąłem na swoje barki. Będąc Właścicielem Furgo postanowiłem zostać głównym dystrybutorem karm firmy Karma Mix. Jak widzisz nie była to decyzja pochodząca z marzeń i pragnień, które sprawiły, że teraz będę się tym parał. Nie, była to konieczność.

Furgo.pl to sklep internetowy, którego głównym zadaniem jest dystrybucja mieszanek Karma Mix i to się nie zmieni. Zależy nam by nasi klienci znaleźli w nim wszystko co potrzebują do swojej hodowli. Głos serca w tym wszystkim również ma swój wydźwięk:

Naszą misją jest stworzenie dobrego, bezpiecznego domu dla ptaków i pomoc hodowcom, aby do tego dążyli.

Nasz zespół to zlepek młodych, energicznych i zabawnych osób które świetnie się ze sobą
dogadują. Nie boimy się wyzwań i stale ciśniemy do przodu.

Naprawdę lubimy to co robimy, sprawdź i przekonaj się sam :) 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium